Ihanaa lauantaita teille! Joulukalenterissa on vain muutama arvonta, koska mä olen erittäin tarkka siitä mitä sisältöä siihen teen. Siksi jokainen niistä muutamasta arvonnasta on sitäkin huikeampi! Tässä tulee kalenterin ensimmäinen arvonta, jonka on sponsoroinut Lillacompany, jonka kanssa ollaan tehty yhteistyötä koko syksy ja jota jatketaan keväälläkin. Lilla Companysta löytyy melkeinpä kaikkia meidän perheen lemppari lastenvaatemerkkejä, ja sen lisäksi aivan ihania sisustustuotteita. Postaus sisältää arvonnan lisäksi myös alekoodin jolla saatte 25% alennusta kaikista mun lempimerkeistä.
Pari viikkoa sitten ilmestyi Mini Rodinin Xmas & Pre SS17 -mallisto, jonka ihania porokuosisia vaatteita mekin saatiin tytöille. Nämä porot ovat vieneet sekä mun että tyttöjen sydämen ihan totaalisesti ja ovat tähän mennessä varmaan tämän joulun ajan käytetyimmät vaatteet. Myös vauvalle on ensi joulua odottamassa oma onesiensa kirkkaan punaisena. Porokuosin lisäksi mallistossa oli jo vaikka mitä kivaa kevääksi kuten kukkia ja kirsikoita. Kannattaa käydä kurkkimassa sitä ja muitakin ihanuuksia Lillan sivuilta, jos vaikka löytyisi pukin konttiin jotain ihanaa! Mä ainakin ajattelin tehdä vielä vauvalle ostoksia.
En kyllä ehkä kestä miten söpöt tytöt meillä on ihanissa joulunpunaisissa hepeneissään. Saattaa olla että nämä asut päätyvät päälle jouluaattonakin, elleivät tytöt sitten keksi jotain muuta, he kun ovat niin tuuliviirejä ettei ikinä tiedä. Mutta mä en ainakaan laittaisi ollenkaan pahakseni jos otettaisiin joulupukki vastaan näissä asuissa.
ARVONTA: Lilla Companyn merkeistä tänä syksynä mun blogissa on nähty myös mm. Papua, ja arvonnassa onkin Papun vapaavalintainen tuote! Käykää siis kurkkaamassa Lillan sivuilta minkä Papun tuotteen valkkaisitte jos voittaisitte, kommentoikaa valitsemanne tuote tähän ja jättäkää sähköpostinne sille varattuun kenttään. Arvonta-aikaa on keskiviikkoon 7.12. klo 22.00 asti. Arvonnan voittajalle ilmoitetaan voitosta henkilökohtaisesti.
ALEKOODI: Koodilla HUMAN saatte tiistaihin 6.12. asti 25% alennusta Lilla Companyn valikoimasta Mini Rodini, BangbangCPH, Lucky Nr 7 ja Papu -tuotteista (ei koske Mini Rodinin Xmas & Pre SS17-mallistoa, mutta muita Rodinint tuotteita ja aletuotteita kyllä). Nyt saa siis hyvällä alennuksella ihanat vaatteet vaikka pukin konttiin tai jouluaatoksi päälle.
Onnea arvontaan ja huippua lauantaita kaikille <3
Kääks toi rusettipipo ehdottomasti, siitä oon haaveillut jo kauan!
Voi kuinka ihanat nuo teidän tyttöjen asut, juuri sen kyllä jouluksi olisi minunkin valinta!
Cottoncandy body miellyttää silmää eniten 🙂
On kyllä suloiset tytöt noissa asuissaan! Aivan ihanat
Mä valitsisin varmaan meidän vauvalle noi patch legginssit.
Kivaa joulun odotusta koko perheelle ❤
Valitsisin polvipaikkaleggingsit 🙂 Yhtään ei ole kokekusta Papun vaatteista, mutta kivoilta näyttivät 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+shale
Valitsisin Pudding slim baggyt 1,5 vuotiaalle neidille 🙂
Patch leggings yellow näytti todella piristävältä ja sopisi varmasti meidän ensimmäiselle lapselle joka syntyy toukokuun lopussa sukupuolesta riippumatta, ja olisi toki ensimmäinen vaatehankintakin :)! Ihania tuotteita sivustolla muutenkin! Mukava että blogia lukemalla saa inspiroivia vinkkejä itsellekin :)!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+shale
Nämä legginssit 🙂
Marzipan shirt tulisi meille!
5 vuotiaalle kummitytölle ehdottomasti Mix Patch legginsit pukinkonttiin, niistä olisi varmasti myös iloa myöhemmin pikkuveljellekin.
M U K A N A A R V O N N A S S A !
Papun kanto mekko mustana olisi meidän tytölle aivan ihana 🙂
Shale patch baggy housut pukin konttiin
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress
Burgundi kanto mekko 86/92 koossa on houkutellu jo pitemmän aikaa ☺
Jos voittaisin, valitsisin hetkeäkään epäröimättä papun rusettipipon. Se on ollut jo hetken ostoslistalla. ❤
Pitter patter mekot ois ihanat meijän tytöille.
Shale Patch baggy housut. Vastaavat vaaleanharmaat jäi vasta pieniksi. Huippumalli.
Pudding hoodie huppari 🙂
Meidän lapsilta löytyy useammat Papun leggarit, mutta yläosia ei olla ainakaan vielä Papussa kokeiltu, niin ottaisin jonkun yläosan valikoimasta 🙂 SInänsä himottaisi nuo keltaiset polvipaikatkin, mutta väri taitaa olla aika oranssiin taittava kuitenkin…
Kanto mekko lähtisi tyttärelle!
Cottoncandy hoodie musta huppari koossa 110/116!
Raidallisen rusettipipon siitä oon tytölle haaveillu jo aika kauan! 🙂
En kestä, kuinka söpöjä teiän tytöt on! Pudding Hoodien antaisin kummitytölle lahjaksi 🙂
Mixed patch legginsit!
Mixed patch legginsit!
Black Kanto Dress olisi mun valinta
Jos onni suosii niin poikani saisi lahjapakettiin Cool Wool Beanien
Pudding hoodie huppari omalle tytölle ♡
Tytölle ihana Stripe dress 🙂 Mukana arvonnassa!
Pitter patter dress kummitytölle! ❤️
Onpa söpöjä juttuja!
Tämä lähtisi siskonpojalle <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/joy+wool+beanie
Burgundy kanto-mekko tai pitter patter-mekko olisi valintani. Ihania. <3
Shale Patch baggy -pöksyt 🙂
Pitter patter mekko kummitytölle 🙂
Papu Pudding Hoodie olisi kiva yllätys kummitytölle <3
cotton candy bodyn valitsisin poitsulle 🙂
Mustat Patch Leggingsit toivoisin onnettarelta pukinkonttiin (:
Mini rodini body.
Polvipaikka-legginssit tai joku noista ihanista mekoista 🙂
Papun Kanto mekko, burgundyn värissä, näyttää niin kivalta! Kokemuksia ei tältä merkiltä ole aiemmin 🙂
Polvipaikkaleggarit 🙂
Mustat polvipaikat tai mustan hupparin lapselle.
Musta cotton candyn huppari pojalle
Pitter patter mekko tytölle olisi ihana 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress
tuollainen sopisi pikku prinsessalle.
mummolta@gmail.com
kanto-mekko tytölle
Ehdottomasti jotku housut pojalle!
Onpa nätit asut tytöillä.
Meidän pienelle neidille ois ihana toi stripe dress.
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/shale+patch+baggy
koko 110/116
Keltaiset patch legginssit tulevalle vauvallemme. 🙂
Keltaiset patch legginsit!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+black
Nuo koossa 62/68 olisivat ihanat =)
Patch legginsit mustana olisivat ihanat!
Shale patch baggy housut olis niiin hieno lahja antaa kummipojalle!
Valitsisin pojalle baggy housut. Ollaan siirtymässä seuraavaan kokoon ja housuja puuttuu vielä useammat..
Haluaisin tytölleni tuon ’stripe dress’ mekon :).
Patch leggings black. Kummilapselle menisi. 🙂
Haluaisin harmaat polvipaikkalegginsit kesällä syntyvälle ensimmäiselle lapselleni! 🙂
Patch leggings yellow 🙂 ihanan pirteet
joko tämä oottamaan pienen kasvua
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
Tai sitte jotkut legginsit, vielä ei osaa niistä päättää mitkä ois hyvät kun vauva ei oo vielä syntyny (tässä nyt vaan ootetaan sitä hetkee kun päättää tulla kun jo viimeks kommentoin meijän täysaikasesta) eikä tiietä kumpi tulossa 🙂
Ehdottomasti square bomber koko 98/104 rakkaalle pojalleni <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/vieno+bow+beanie niin kaunis hattu
Valitsisin keltaiset Patch legginsit pikkusiskolle 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
Valitsisin Candy dress koossa 110/116. 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/straw+wool+beanie olis ihana tuo pipo <3
Valitsisin rusettipipon tai raitamekon esikoistytölle, jonka laskettu aika on jouluaattona <3
Patch legginsit papulta ehdottomasti! Olisi mukava yllättää näillä serkku jouluna, jonka LA on loppukeväästä ❤
Tytölle tämä mekko http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress ♥
Burgundy kanto mekko! Tytön lemppari väri violetin lisäksi, joten tulis kyllä tehokäyttöön!
Pudding hoodie olisi ihana meidän tytölle.
Onpa muuten Tipalla pitkä tukka! Katsoin ensin että toisessa kuvassa on joku muu lapsi. En ole kuvista aiemmin hahmottanut tukan pituutta.
Pojalle huppari ois kiva!:)
Oi, mukana arvonnassa! Rusettipipo lähtisi meille, siitä asti kun ultrassa sanottiin että tyttö tulee, olen pipoa kuolannut mutten ole raaskinut ostaa. 😀
Burgundy Kanto dress olisi ihana! 🙂
Polvipaikat joko legginseinä tai baggyina.
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+patch+leggings
Patch -legginsit 🙂
BLACK Kanto dress tulisi meille:)
papulla on vähän liikaa kaikkea ihanaa mutta rusettipipo tytölle on ollut harkinnassa niin pitkään että se se varmaan olisi. tai polvipaikat, tai kanto-mekko äh en tiedä
Pudding hoodie ois ihana
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/shale+patch+baggy
Valitsisin ilman muuta rusettipipon meidän pienemmälle neidille, siitä on haaveiltu jo tovi
En aikasemmin kyseiseen merkkiin oo tutustunut, mutta silmäiltyä mitä löytyy. Löyty vähän liikaakin lemppareita.. Joten yks niistä Black Kanto dress 🙂
Pitter patter dress meidän tytölle, jonka mekko varastoja täytyis täydentää piakkoin, sillä päivä päivältä vähemmän hyväksyy mitään muuta ku mekkoja päälleen 😀
Pitter patter shirt olisi mun valinta 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+black
Legginsit tulis meidän kuukauden ikäiselle 🙂
Papun mix patch- leggarit. Voitaisiin poitsun kanssa sitten kerrankin samistella <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress
Siskontytölle joululahjaksi ihana burgundy kanto -mekko. 🙂
Candy dress Papu, Mekko
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Jos voitto osuisi kohdalle, valitsisin Patch leggings Yellowsit meidän toukokuussa syntyvälle pienokaiselle 🙂 Ihanan pirteät!
Ihania vaatteita! Valitsisin pudding hoodien koossa 86/92
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+dress
Tämän meidän neiti valitsi ja sattui kyllä semmoinen, jonka äitikin valitsisi
Pudding hoodie omalle pikku murulle <3
Jos voittaisin, valitsisin mustan Cottoncandy hoodien meidän Limpulle koossa 110-116 🙂
Pitter patter baggy -housut <3
Cotton Candy- huppari ehdottomasti! Niin magee pienelle pojalle☺️
Polvipaikat ehdottomasti
Tuollaiset Patch-leggarit lähtis kyllä mulle tulemaan. Värinä sais olla tuommoinen mix tai sitten yellow. En osaa päättää!
Ehdottomasti polvipaikat tulevalle tammikuun vauvalle! <3
Ottaisin keltaiset tai harmaat polvipaikat. Ne on ihan meidän lemppari housut!
Ehkäpä nämä lähtisi meille!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+shale
En mä osaa päättää minkä yhden tuotteen ottaisin kun tuo sivusto on täynnä ihanuuksia Mutta ehkä papun kantomekko tai polvipaikkaleggingsit ottaisin omalle puolivuotiaalleni ❤️
Rusettipipo! Kyllä mä aion joka tapauksessa vielä itselle ja 8 kk tytölle samistelupipot hankkia, mutta sehän oliski mahtavaa jos arpaonni suosis ja sais toisen jo 🙂
Valitsisin ehdottomasti suloisen pudding hoodien tyttärelleni.
Legginsit tytölle tai pojalle huppari <3 Ihana arvonta!
Linkkasin muuten pariskuntajoulukalenterisi oman blogini joulukalenteriin, löytyy luukusta numero 2! 🙂 Mukavaa viikonloppua!
Tuo stripe dress olisi ihana esim pinkkien leggareiden kanssa siskontytölle 🙂
Mä antaisin nämä ihanat pingviini legginsit rakkaalle siskontytölle! <3 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/tobias+the+bear/rocky+co+leggings
Patch legginsit 🙂
Ottaisin ehdottomasti Vieno bow beanie -pipon! Niin kaunis ja vaikken voittaisikaan niin varmasti tilaan tämän tyttärelleni <3
Ihanat nuo paidat tytöilläsi! Jouluiset! <3
Keltaiset polvipaikka legginsit
Varmaan rusettipipon ottaisin 🙂
Burgundy Kanto dress esikoiselle 🙂 Varmasti tulisi kovaan käyttöön!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress
Ehdottomasti tuo stripe dress tytölle.
Pinja bow pipo viininpunaisena tulevalle tyttövaaville <3
Burgundy kanto dress olis ihana meidän tytölle 🙂
Papun kantomekko! 🙂
Papun legginsit pienelle vauvalle 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+black
Tämä http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/candy+dress isosiskolle ja myöhemmin sitten pikkusiskon käyttöön! 🙂
Musta cottoncandy huppari 🙂
Burgundi kantomekko koossa 110/116 🙂
Polvipaikat
Burgundy kanto dress tytölle ois ihana!
Ehdottomasti jotkin housut (esim. nää http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+shale <3_<3), koska ovat niin ajattomat tai sitten jokin body (vaihtovaatteille on käyttöä näin 8kk iässä :D)
Burgundy Kanto dress
Toi mekko olisi niin ihana 🙂
Pudding Hoodie omalle tytölle 🙂
Pinja bow beanie pipo koossa S ehdottomasti, niin söpö ja pikku sisko varmasti tykkäis!
Meille on ensimmäinen kesällä tulossa, jonka vuoksi blogiisi eksyinkin (ja ihastuin samantien). Sukupuolta ei tietenkään vielä tiedetä, mutta patch leggingsit keltaisena on ihanat ja sopis kummalle vaan 🙂
Pitter patter baggy -housut 🙂
Tämä on ihan lemppari! http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+shale
Vieno rusettipipo olis mun valinta !
Ehdottomasti stripe dress!:)
Pudding hoodie -huppari koossa 110/116 meidän neidille!
Papun polvipaikkaleggareita tyttäreltä ei vielä löydy, joten sellaiset olisi huiput – ehkäpä burgundyt.
Tiina
Hupparin!
Papun polvipaikat on meidän ikilempparit, joten niitä hankittaisiin lisää!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress
Tämä hurmasi! Itsellä ei ole vielä lapsia, mutta antaisin tämän kummitytölleni 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+baggy
Ehkäpä nuo housut pojalleni! 🙂
Candy dress olisi ihana!
Voi, papun huppari olisi niiin ihana:)
Cottoncandy hoodie, musta, 98/104
♡
Burgundy patch leggarit tai Wilma rusetti piponen, oi että <3
Patch leggings black. Oi ne olisi niin ihanat vielä syntymättömälle pienelle <3
Valitsisin meidän kohta yksveelle Cottoncandy-bodyn
Me oltais 2kk ikäisen pikkupojan kanssa aivan haltioissamme näistä legginseistä. Näitä aina miettinyt ostavan mutta hinta kirpaisee.
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+black
Lumi bow beanie koko 6-12kk
Patch leggings Yellow 62/68. Ensi keväänä syntyvälle pikkuselle 🙂
Pojalle polvipaikat!
Shale Patch baggy joulupukin pussukkaan
Oiii aivan ihana arvonta!:) Patch leggings black – eli paikkaleggarit mustana olis aika ihanat voittaa!
Mukavaa joulunodotusta teille! Ja muista levätä Iina:)
Burgundy kanto mekko koossa 74/80 olisi aika ihana kevääksi tytölle 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+dress tämän ihanan mekon haluaisin pienelle suloiselle lapsenlapselleni.
Cottoncandy hoodie kummipojalle 🙂
Pudding hoodie huppari viininpunaisena koko 122/128 pikkusiskolle 🙂
Oi, jotkut söpöt pöksyt tai ihanan lämmin tupsupipo pojille!
Cottonbandy hoodie pienelle pojalle
Keltaiset polvipaikkaleggarit.
Siskonpojalle nuo ’Shale Patch baggy’ -pökät, söpöt!
Ehottomasti keltaset leggingsit harmailla paikoilla! Ois ihanat vaikka kummitytölle <3
Burgundy kanto mekko olisi ihana tyttärelleni! 🙂
Polvipaikat
Polvipaikka leggarit lähtis meille ! Väriä en osaa vielä päättää 😀
Mekko koossa 122/128 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+dress
candy dress neidille
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+baggy
Niin kivat!!
Shale patch baggyt olisi mieluisat
Stripe dress
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress
olis mun suosikkini. Ihanan selkeä kuosi, tykkään. Mukaan kivaan arvontaan.
Papun uuden rusettipannan itselle ja tytölle
Valitsisin Candy dress-mekon 🙂 Ihanan pirtsakka ensi kevättä ajatellen.
Shale Patch baggyt tai leggarit 🙂
Patch baggyt 🙂
Teillä on niin kauniit tytöt ja heillä kuvissa aivan ihanat vaatteet 🙂
Itse jos voittaisin, haluaisin 2v pojalleni Cottoncandy hoodie hupparin.
Patch baggyt 🙂
Pudding hoodie huppari !
Pudding hoodie huppari ihan ehdottomasti tyttärelleni!
Oi niin paljon kaikkea ihanaa tuolla mutta huppari tai jumppis ois meillä tarvelistalla!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress
Candy stripe leggarit olis kivat!
Lumi bow beanie olis ihana tytölleni.
Söpikset tytöt poroissaan!!
Cotton candy hoodie olisi valintani <3
Ehdottomasti keltaiset paikkaleggarit! 🙂 kivasti kevättä kohti!
Pitter patter baggy-housut ihanalle pienelle kummitytölle 🙂
Kanto mekko tai polvipaikkaleggarit 🙂
Candy dress ois ihana!
Rusettipipo
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress tää mekko ois ihana! 🙂
Stripe dress
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress
Paput ovat ihania. Minä valitsisin villatumput koossa s – niin suloiset! <3
Valintani olisi ihana villapipo koossa M/L
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/joy+wool+beanie
Musta tulee täti! Joten ihan ehdottomasti Aarrekid:n aivan ihana ’In the Garden LS body’ lähtisi tulevalle pikkuiselle. <3
Huppari 🙂
söpöjä tyttöjä ja söpöjä vaatteita 🙂 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/candy+stripe+body tämä iski silmään
Tytölle uusi raitamekko vanhan liian pienen tilalle.
Meilläkin Papu on ehdoton lemppari!<3 Meille voisi kotiutua Candy dress nuoremmalle tyttärelle koska hänellä on nyt aika vahva pinkki-vaihe ja tämä mekko menisi ehkä hänen tarkasta seulastaan läpi!:D
Papun mustat tai viininpunaiset polvipaikkalegginsit ois ihanat!
Stripe dress
Burgundy kanto mekko tai cottoncandy huppari
Burgundy Kanto dress. Tytön koossa löytyi parikymmentä eri vaatekappalevaihtoehtoa ja niistä voiton vie omasta mielestäni tuo mekko 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/candy+stripe+body
Ottaisin candy stripe bodyn meidän pienelle prinsessalle!
Alkuvuodesta syntyvälle minionille ois söpöt tuommoset patch-legginsit!
Suosikkini on Candy Dress!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/candy+dress
Ottaisin jonkun rusettipipoista ehdottomasti, ehkä pinja bow beanien
Stripe dress pikku tyttöselleni 🙂
Valitsisin jotkut noista ihanista legginseistä! 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/straw+wool+beanie
Tämä
Cottoncandy hoodie-huppari olisi ihana.
Pinja Bow Beanie
Mix Patch Leggingsit olisi meidän 5v tytölle ihanat. 🙂
Ottaisin valkoiset polvipaikkalegut pojalle <3 olen kuullut niiden olevan kestävää sorttia!
Patch black legginssit!
Valitsisin mustan hupparin tai rusettipipon. Jos voitto oikeasti osuisi kohdalleni, niin olisi kyllä valinnan vaikeus 😀 kaikki vaatteet on kivoja!
Black kanto dress.. tai burgundy!
pitter-patter dress <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+yellow, nämä! Niin täydelliset!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Niin kivoja vaatteita, ottaisin pitter patter baggy housut! Aivan ihania kuvia tytöistä 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
cottoncandy hoodie olisi aivan ihana meidän pojalle 🙂
Square bomber olis ihana ja lämpöisen näköinen pusakka pojalle! 🙂
Stripe dress olis tytölleni niiiiin ihana
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+body Tämä näyttää ihanalta!! 🙂
Tytölle tämä kyseinen pipo ❤ Viimeksi eilen näitä taas katsoin, jos olisi ollut hyvässä alennuksessa, sillä työttömillä ei ole rahaa näin hintavaan laatu pipoon sillä on ollut muita pakollisia hankintoja, esim.uusi sänky. Olisi mahtavaa, jos onni suosisi, tämä pipo on juuri sopeva 2,6v tytölle.
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/vieno+bow+beanie
Mix patch leggings!
Kanto-mekko ois ihana.
Papun kantomekkoa olen haaveillut meidän tytöille!
Kanto-mekko!! Sitä olen jo himoinnut kauan tyttärelle!!
Ps. jos minulta on kaksi kommenttia, niin näyttää ettei ensimmäinen lähtenyt.
Ehdottomasti kantomekko <3
Polvipaikkaleggarit pojalle!
Kivi wool mitten black/grey
XS koko
Pitkän ja vaikean harkinnan jälkeen valitsen hupparin.
Ehdottomasti polvipaikka housut keltaisina omalle pojalle
Pitter patter dress
Burgundy kanto mekko! Ehdottomasti ihanin
Valinta olisi Kanto mekko mustana!!!
Candy dress
Keltaiset polvipaikat! 🙂
Patch leggings shale ois mahtavat! 🙂
Pudding hoidin olis kyllä aivan yleisöopastus meidän taaperolle! 🙂
Pudding hoodie
Kanto-mekko olis mun valinta!
Ehdottomasti tämän <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress
Valkkaisin polvipaikkalegginsit meidän pienelle pojalle tai vinoraitalegginsit tytölle 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/lumi+bow+beanie Tämä rusettipipo meidän neidille 🙂
Ihanat tytöt 🙂 ottaisin rusettipipon jos voittaisin 🙂
valitsisin varmaan polvipaikkaleggingsit
Oi, keltaiset paikkaleikkarit meidän minille!
Ihanaa joulunodotusta kasvavalle perheellenne <3
Ihanat tytöt teillä! Mukana arvonnassa ja pienelle tytölle toiveissa pudding slim baggyt.
Cottoncandy hoodie tulis tytölle 🙂
Patch leggings Yellow pöksyt ehdottomasti, keväällä syntyvälle esikoiselle!
Polvipaikkaleggarit tai rusettipipo 🙂
Rusettipiposta olen haaveillut KAUAN ja niitä kaupungilla ihastellut. Ei vaan ole omat rahat siihen riittäneet..
Oi nuo kutrit ovat kyllä aivan mahtavat! Teidän tytöt ovat kyllä niin kauniita että en kestä^^
Minä valitsisin nuo keltaiset polvipaikka legginssit 4kk ikäiselle pojalleni:)
Pakko kommentoida, teillä on kyllä niin kauniit lapset! Ja tosi ihania kuvia, varsinkin tuo missä Tiara antaa Zeldalle pusun. 🙂
Papulta valkkaisin mieluiten tuollaiset patch-legginssit!
Rusettipiposta haaveillaan meillä 🙂
Kanto mekko 🙂
Marzipam shirtin, paikkaleggarit tai sitten tuollaisen hoodie-hupparin.
Papu legginsit tai pipo, menis kummitytölle
Valinta olisi shale patch baggyt!
blue mood -shirt.
Kanto mekko ois ihana!
Cottoncandy hoodie tulisi meidän pojalle jos onni suosii 🙂
Vaikea valita, mutta taitaisin mä joihinkin legginseihin päätyä!
Pudding huppari ois ihana, sen siis valitsisin!
Kanto mekko on i-h-a-n-a!
Valintani olisi Vilma bow beanie:
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/vilma+bow+beanie
Mukavaa joulun odotusta! 🙂
Ehdottomasti Pinja bow beanie kummitytölle pukinkonttiin
Kanto mekon
Valkkaisin papun valkoiset polvipaikat tytölle tai keltaiset pojalle. 🙂
Ehdottomasti rusettipipo <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Tässä papun hupparissa on niin hauska leikkaus- kelpais varmasti meidän koululaiselle koulupaidaksi
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/uutta/pencil+tricot+dress+frosty+green tuo mekko tytölleni tai sitten leggings-valikoimasta jotku ihanuudet!
Burgundy Kanto dress olis kyl meidän tytölle kiva ❤
Papun kantomekko itselleni 🙂 tai sitten paikkaleggarit vauvalle, vaikka niitä on kyllä jo monet, mutta ovat söpöjä!
Kanto -mekko ❤
Vaikean ja pitkän harkinnan päätteeksi valitsen polvipaikka leggarit pojalle.
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/minirodini/reindeer+onesie+navy
Shale Patch baggy housut olisivat kivat meidän pojalle. 🙂
Mix Patch legginsit.
Shale Patch baggyt olis mun valinta.
Mustat polvipaikkalegginssit ottaisin! 🙂
Mini Rodini reppu Dk blue
Shale pp-leggarit, ne puuttuu vielä meidän värivalikoimasta
Polvipaikka baggyt
Cottoncandy hoodie olis meidän esikoiselle ihan huippu! Ihania porot kyllä teidän tyttöjen päällä!
Hupparin haluaisin omalle tytölleni
Cottoncandy shirt
Black kanto dress
Ihana arvonta!
Papun tuotteista tahdottaisiin edottomasti kantomekko 🙂
Oranssi ”Panda backpack” olisi valintani sukulaislapselle!
Patch leggings Yellow
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/square+bomber tämä oli aika ihana!
Ottaisin ihanat tumput 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/minirodini/roe+deer+ls+dress+pink Tuollainen mekon haluaisin antaa lahjaksi veljentytölle. 🙂
Musta Kanto-mekko tyttärelle <3
Cotton candy musta huppari meidän rakkaalle 2-vuotiaalle pojalle ❤️
Pitter patter dress olisi valintani =).
Polvipaikat❤
Straw wool beanie pipo pojalle 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+yellow
Eiköhän ne olis nää pirtsakat pökät pienelle miehelle 🙂
Patch leggings black
Pitter patter body tulevalle pikkuselle ois ihana <3
Papun shale paikkaleggarit ❤️
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+yellow Perus polvipaikat
Stripe dress ois ihana pikku tytölle! 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
Tämä! (:
Keltaiset polvipaikkalegginssit
Pinja bow beanie
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+yellow
Nämä olisi ihanan pirteät meidän pojalle 🙂
Kun poika vähän kasvaa, niin tämä huppari olisi kyllä ehdoton suosikkini, vaikka kaikki Papun vaatteet ovat ihania!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
Cottoncandy leggings miellyttää silmiä
Cottoncandy body.
Pudding hoodie olisi tytölle kiva 🙂
Pudding hoodie 🙂
Valintani olisi pudding hoodie. Vielä ei ole kaapissa papun vaatteita 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Ihana huppari 5-vuotiaalle tytölle 🙂
Cottoncandy hoodie ja koossa 122/128 meidän kolmen koplan esikolle <3 Tai kolmosta vasta odotellaan, neljä-viisi viikkoa teitä jäljessä 🙂 Ihanaa joulun odotusta!
Polvi paikka leggingsit
Patch legginsit, väriä en vielä tiedä 🙂
Ja kiitos alekoodista, täytyykin käydä tsekkailemassa vähän tarkemmin vielä Lillan valikoimaa 😉
Shale Patch Baggyt olisi ihanat! 🙂 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/shale+patch+baggy
Jotkut patch leggingsit olis kyl tosi söpöt
Cottoncandy body olisi sopivan sukupuolineutraali kun vauvan sukupuoli on vielä mysteeri. Lisäksi vesivärimäinen kuosi sopii kuvittajalle 😀
Pudding hoodie hupparin, niin kaunis leikkaus 🙂
Cottoncandy hoodie <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/blue+patch+leggings nämä leggingsit 🙂
Pinja bow beanie pipo!
Pudding hoodie olisi meidän valinta tytölle 🙂
On kyllä vaikea valita, kaikki niin ihania. Rusettipipoa kaipaillaan, mutta jos yhden saisin valita olisi se varmaan tytölle musta kantomekko. 🙂 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/black+kanto+dress
Treasure jacket on ihanin ja sellaisen haluaisin lapsellemme 🙂
Vieno rusettipipo tai Stripe mekko 🙂 Ihania kyllä muutkin vaatteet!
Ehdottomasti keltaiset polvipaikat pojalle tai kantomekko tytölle
Cottoncandy hoodie huppari tulis meidän esikoiselle 🙂
Valitsisin Stripe dressin ❤
Pudding hoodie!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie tämä ihanuus tytölle
Valitsisin candy mekon pienelle tytölleni!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/vilma+bow+beanie
Pitter patter baggy housut
Tästä olen haaveillut!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/burgundy+kanto+dress Tämä kanto-mekko on aivan ihana 🙂
Ooooo!!! Jos voittaisin niin haluaisin tuon ihanan pipon minun 1-vuotiaalle prinsessalle 🙂 eli tuo papu pipo, roosa bow beanie!
Rusetti-pipo ❤ mutta jos meidän helmikuinen onkin poika sen voi antaa myös siskon tytölle ☺
Mun esikoistytölle toi upea Stripe dress!
Treasure jacket on suosikkini!
Shale Patch baggy -housut poitsulle pukinkonttiin jos malttaisin oottaa jouluun saakka
Blue mood shirt
nämä ihanat lapaset http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/coolwool+mitten
Tämä ihanuus kummipoijalle (:
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/square+bomber
98/104
Patch-legginsit olis kivat 🙂
In the garden hoodie ois kiva! 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+shirt
Oooo. Poika ois tosta takuulla ikionnellinen, äiti kyl ehkä vielä enemmän. ^^
Meillä ei oo Papua vielä koskaan ollutkaan. 🙂
Noi keltaset patch-legginssit ois söpöt!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie Tämä
Patch leggings Yellow, koko 86/92!! Nämä olisi meille ihanat! :))
Mix patch leggingsit ☺
Kantomekko tai rusettipipo!
Burgundy Kanto dress olisi aivan ihana meidän pikku tytölle.
Papulta valitsisin polvipaikat keltsuna.
Ihanan college-takin tai pitter patter baggy housut.
Candy stripe scarf!
Vaikea valita, niin paljon ihania vaatteita, mutta kyllä varmaankin tämän raitamekon ottaisin tytölleni!! <3 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/stripe+dress
Ehdottomasti Cottoncandy hoodie meidän pojalle 🙂
Stripe Dress näyttää kivalta!
Kanto mekko tai polvipaikkalegginsit olisi ihanat tytölleni. En ole kokeillu papua joten nyt
jos onni suosisi.. ihana lukea blogiasi, olen myös oulun seudulta ja meille tulee myös beibi tammikuun lopulla . 🙂
Roosa Bow beanie pipo =)
Straw villapipo <3
Rakastan kaikkia Papun tuotteita, ehdoton lemppari ja sellainen vaate jota ei löydy vielä tytön kaapista on Pitter patter mekko.
Papun rusettipipo olisi ihana!
Mekko tytölle <3
Square bomber pojalle:)
Pudding hoodie olisi ihana!
Voi nuo ihanat keltaiset polvipaikkaleggarit maaliskuussa syntyvälle esikoiselle
Valitsisin Cotton Candy bodyn!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Tämä huppari 🙂
Pitter patter baggy housut! On ihan älyttömän söpöt 🙂
Papu on yksi lemppareitani, niin tuolla olisi vaikka mitä.
Mainitaanpa nyt Cotton Candy -huppari. <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+hoodie
Shale Patch Baggyt omalle pojalle 😀
Yellow patch legginsit olis ihanat!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pudding+hoodie
Oiiii joko kuvan joulupaita tai pudding hoodie <3
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+dress
Mekko tytölle Pitter patter-kuosilla, niin ihana!
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+body
Mustaharmaat merinovillatumput! 🙂
http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/patch+leggings+black
Stripe dress tytölle 🙂
Candy stripe body olis söpö 🙂
Ottaisin keltaiset Patch leggingsit, ihanan kirkkaan väriset ja söpöt. 🙂
Papun burgundy Kantomekko
Tämä paita koossa 110/116 http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/pitter+patter+shirt
Hyvää itsenäisyyspäivää, valitsen tämän jos voitan http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/marzipan+shirt
Leggins 110/116 kokoisena: http://www.lillacompany.fi/fi/shop/brandit/papu/cottoncandy+leggings
Tytölle kantomekko niin saatais sit yhdessä samistella 🙂
On niin paljon ihania ettei nuista voi yhtä valita!
Valitsisin Pitter patter bodyn veljen lapselle <3
Kanto-mekko!! ♡
Cottoncandy body olisi minun valinta 🙂
Treasure jacket voisi olla mieluinen koululaiselle tai tuommoinen ihan peruspaita marzipan shirt kuopukselle.
Pudding slim baggy -housut ovat supersuloiset! 🙂
Rusettipipo!
Meille kotiutuisi shale patch baggyt, söpöt pökät! 🙂
Kyllä olisi monta kivaa vaihtoehtoa, valitsisin kuitenkin ehkä Stribe dressin tytölleni.